
Гібридний сонячний інвертор Deye SUN-8K-SG01LP1-EU
- Немає в наявності
59 670 ₴
Гібридний сонячний інвертор Deye SUN-8K-SG01LP1-EU
Опис:
Гібридний інвертор Deye SUN-8KSG01LP1-EU - це провідний високоякісний продукт від китайського виробника Deye.
Компанія Deye Energy, вважається одним з кращих інверторів гібридного типу на ринку, вона може працює в автономному від акумуляторів, може скидувати надлишки в мережу, що дозволяє підключати вашу станцію до державної програми та швидше окупити ваші вкладення в сонячну електростанцію.
Deye SUN-8K-SG01LP1-EU дозволяє підключати до себе акумулятори як свинцево-кислотні, так і літієві. Напруга акумулятора повинна бути в діапазоні 40-60В.
Акумулятор може мати порт синхронізації CAN або RS485, тоді інвертор пізнає акумулятор і буде отримувати дані про ємності, залишку заряду, необхідному струмі зарядки, температурі.
Якщо акумулятор не підтримує функцію синхронізації з інвертором, то Ви можете в ручну задати всі параметри. Параметри задаються як у вимірювальних величинах, так і відсотковому відношенні.
Є можливість вказати струм розряду, для обмеження експлуатаційних параметрів акумулятора, вибрати джерела заряду, для кожного джерела вибрати свій індивідуальний режим, дати сигнал на зовнішні пристрої, встановити добові режими зарядки.
Гібридний інвертор Deye SUN-8K-SG01LP1-EU має відмінну рису від аналогічних інверторів, в ньому вбудований додатковий силовий порт.
Справа в тому, що виробником закладена багатофункціональність даного порту, він може бути як входом так і виходом. І має три варіанти використання:
✔️ Генератор - в такому режимі, до порту підключається генератор, він може управлятися інвертором, запускатися коли потрібно інвертору в автоматичному режимі, для цього потрібно лише мати генератор з автоматикою, а інвертор видає сигнал на дозвіл роботи генератора. В налаштуваннях інвертора Ви можете встановити потужність генератора яку допустимо брати з нього, також максимальний час роботи генератора, час відпочинку генератора. І окремо для даного входу вказати струми зарядки акумулятора.
✔️ Смарт-навантаження - в даному режимі вхід стане виходом, і при наявності надлишкової, недовикористовуваної, енергії інвертор буде відправляти потужність в навантаження. Навантаженням може служити, наприклад бойлер. А в налаштуваннях Ви можете вказати діапазон розрядки акумулятора для даного режиму скидання надлишків енергії.
Інвертор Deye SUN-8K-SG01LP1-EU має ряд переваг в порівнянні з конкурентами, це стосується і технічних характеристик, і програмних і функціональних.
✔️ Інвертор оснащений двома MPPT трекерами. Тому до інвертора можна підключати два окремі масиви сонячних панелей (східний та західний скат даху будинку чи монтаж частини панелей на даху, а частини на землі). Струм MPPT від панелей - 26 А, а діапазон MPPT - від 150 - 425 В.
✔️ Робота в одно та трьохфазній системі в режимі паралельного з'єднання. Інвертор може працювати в режимі паралельного з'єднання до 16 шт., 3 шт. на кожну фазу в трьох фазній мережі.
✔️ Гібридний режим роботи. Інвертор сумісний з акумуляторами Li-ion, LFP та Lead Acid (свинцево-кислотного типу) типу, тому система на основі такого інвертора та акумулятора зможе працювати впродовж тривалого терміну без заміни АКБ. Ще одною перевагою гібридного режиму роботи є можливість продавати надлишки згідно "зеленого" тарифу. Також акумулятор сумісний в зі свинцево-кислотними акумуляторами.
✔️ Інтелектуальна система захисту вберігає інвертор від критичних поломок, які можуть виникнути при перевантажені, перенапрузі чи струму короткого замикання. Крім цього, інвертор моментально реагує на дугові пробої, що вберігає станцію від загорання.
✔️ Контроль генерації. Інвертор сумісний з інтелектуальним лічильником, який дозволяє обмежувати рівень генерації станції задля запобігання перетіканню надлишків в мережу (актуально тоді, коли немає змоги підключити "зелений" тариф)
✔️ Гарантія. Даний інвертор має 5 річну офіційну гарантію від виробника.
Дана модель відповідає стандарту захисту IP65.
Температурний діапазон роботи - від -40~60°C.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 500 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальна потужність | 8000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 8800 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 60 град. |
| ККД, не менше | 97.6 % |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Види індикації | Звукова, Світлова |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 10400 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 232 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 580 мм |
| Вага | 20.5 кг |
- Ціна: 59 670 ₴






