
Акумулятор гелевий Must 100 Аг GEL FCDG12-100 Deep cycle 12V
- Немає в наявності
11 050 ₴
Акумулятор гелевий Must 100 Аг GEL FCDG12-100 Deep cycle 12V
Опис:
Гелевий акумулятор серії FCDG використовує формулу свинцевого наповнювача з високим струмом, матеріал із сплаву з високою корозійною стійкістю.
Наносилікагелевий електроліт, а також спеціальна структура вихлопу та технологія ущільнення, яка, з одного боку, має сильну здатність до високої швидкості розряду., низький саморозряд та можливість відновлення після надлишкового розряду.
З іншого боку, матеріали та спеціальні технології також підвищують стійкість до високих та низьких температур, забезпечують гнучку та зручну установку, а також просте обслуговування.
Особливості акумулятора:
✔️ Тривалий термін служби: спеціальна формула пащі, збільшена негативна пластина, оптимізований процес виробництва, добавки для глибокої розрядки.
✔️ Спеціальні високоякісні сепаратори підвищують власну роботозданість акумулятора.
✔️ Використовує технологію рекомбінації кислорода, не потребує обслуговування.
✔️ Матеріал ABS: підвищена міцність корпусу аккумулятора. (Вогнестійкий ABS – за бажанням).
✔️ Розрахований на термін служби 12 років при плаваючій зарядці за температури 25 °C.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | GEL |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Струм заряду | 60 А |
| Колір корпусу | Білий |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 331 мм |
| Висота | 213 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Вага | 28.5 кг |
- Ціна: 11 050 ₴
