
Літієвий акумулятор Axioma 200Aг, AX-LFP-200/12.8 LiFePo4
- Немає в наявності
- Код: 0027
18 564 ₴
Літієвий акумулятор Axioma 200Aг, AX-LFP-200/12.8 LiFePo4
Опис:
Акумулятор Axioma 200Aч, AX-LFP-200/12.8 LiFePo4 - це надійне джерело акумулювання електроенергії. Така батарея виготовлена на основі літій залізо фосфатних елементів.
Виробники подбали про безпеку, тому BMS-плата акумуляторної батареї має вбудований захист включаючи надмірне розрядження, надмірне заряджання, перевантаження по струму і високу/низьку температуру, що робить її безпечною в експлуатації.
Можливість моніторингу стану акумулятора на смартфоні через програму та вбудований в акумулятор bluetooth модуль.
Потужність акумуляторної батареї 2560 Вт, номінальна напруга 12.8 В, кількість циклів заряду/розряду - 4500 при розряді до 80%.
Важливо, AX-LFP-200/12.8 цієї серії можливо підключати послідовно до 4 шт. так що напруга групи з 4 акумуляторів становитиме 51,2В.
Коли батарея використовується в групі з 4 шт, будь ласка, встановіть напругу відключення заряду на 56 В, напругу відключення розряду на 48 В, максимальний струм заряду на 100 А, макс. струм розряду до 100А.
Паралельно можна під'єднати не більше двох груп акумуляторів!
Особливості AXIOMA energy AX-LFP-200/12.8 ( (LiFePo4):
✔️ Можливість моніторингу стану акумулятора на смартфоні через програму та вбудований в акумулятор bluetooth модуль;
✔️ Використання високоякісних матеріалів забезпечує найкращі показники роботи і тривалу експлуатацію в циклічном режимі;
✔️ Система управління батареями (BMS) має функції захисту, включаючи надмірне розрядження, надмірне заряджання, перевантаження по струму і високу/низьку температуру;
✔️ Невеликі розміри та легка вага - зручні в установці та обслуговуванні;
✔️ Весь модуль нетоксичний, не забруднює навколишнє середовище та екологічно чистий;
✔️ 4500 циклів при 80% глибині розряду.
✔️ Габаритні розміри (ДхШхВ) - 483х170х240 мм,
✔️ Вага - 23 кг,
✔️ Гарантія 36 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AXIOMA energy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 200 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 12.8 В |
| Струм заряду | 10 А |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 483 мм |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Вага | 23 кг |
- Ціна: 18 564 ₴

