
Джерело безперебійного живлення, ДБЖ Altek ASК12 1000ВA/800Вт DC 12В Чиста синусоїда
- Немає в наявності
- Код: 0057
9 945 ₴
Джерело безперебійного живлення Altek ASК12 1000ВA/800Вт
Опис:
Ця модель підходить для забезпечення безперебійної роботи електроприладів в житловому секторі, на комерційних об'єктах та у місцях загального користування.
Одночасно ви зможете під’єднати до джерела безперебійного живлення прилади загальною потужністю до 800Вт.
В час наявності електроенергії в місцевій мережі, безперебійник може виконувати роль стабілізатора напруги.
ДБЖ має можливість підключення одного зовнішнього акумулятора з напругою 12В типу AGM, MG, GEL, в якості забезпечення резерву електричної енергії під час вимкнення світла від загальної мережі.
Акумуляторна батарея в комплект не входить.
Рекомендуємо купити 1 зовнішній акумулятор з напругою 12В та ємністю 80-120А·год.
Характеристики та переваги пристрою:
✔️ Компактний металевий корпус з захисним антикорозійним покриттям;
✔️ LED дисплей, який інформує про роботу ДБЖ в реальному часі;
✔️ Високий ступінь захисту від перенапруги, пониження напруги, короткого замикання та перегріву, кнопка перезавантаження;
✔️ ДБЖ оснащений якісним стабілізатором і трансформатором з вбудованими мідними обмотками;
✔️ Чиста синусоїдальна напруга на виході;
✔️ Мінімальний час перемикання на режим резервного живлення (менше 4мс);
✔️ Функція холодного старту;
✔️ Повітряне охолодження за допомогою вбудованого вентилятора;
✔️ АС ізоляція між акумулятором та електромережею;
✔️ Контролює стан підключеної акумуляторної батареї в реальному часі (рівень заряду).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altek |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Індикація | Цифрова |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Струм заряду | 15 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Допустима пікова потужність | 800 Вт |
| Максимальна потужність | 800 Вт |
| ККД, не менше | 85 % |
| Час перемикання | 4 мс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 120 мм |
| Вага | 17 кг |
| Захист | |
| Тип запобіжника | Плавкий |
| Автоматичне регулювання напруги | Ні |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
- Ціна: 9 945 ₴



