
Джерело безперебійного живлення Logic Power LPY-W-PSW-800VA+ (560Вт ) 5A/15A, 12V, ДБЖ
- Немає в наявності
- Код: 0056
7 470 ₴
Джерело безперебійного живлення Logic Power LPY-W-PSW-800VA+ (560Вт ) 5A/15A, 12V
Опис:
Джерело безперебійного живлення з правильною синусоїдою Logic Power LPY-W-PSW-800VA+ (560 Вт) 5A/15A 12V - це високотехнологічне і багатофункціональне обладнання, за допомогою якого забезпечується резервне електроживлення різноманітних технічних пристроїв та електроніки при раптовому або аварійному вимкненні живлення електромережі.
Застосування:
- ДБЖ для котла;
- ДБЖ для аварійного освітлення.
Модель ДБЖ LPY-W-PSW-800VA+ (560 Вт) 12V відрізняється високими якісними та технічними характеристиками, завдяки чому зможе успішно впоратися з усіма поставленими завданнями.
Джерело безперебійного живлення з правильною синусоїдою LPY-W-PSW-800VA+ має показник потужності - 800/560VA/W і вхідну напругу - 140-275V.
Так само, має функції стабілізації напруги та холодного старту.
Акумуляторна батарея - зовнішня на 12V (поставляється окремо).
Захисний функціонал джерела безперебійного живлення з правильною синусоїдою LPY-W-PSW-800VA+ (560 Вт) має наступні типи захисту: від короткого замикання, перевантаження, перенапруги в мережі, розряду і надлишкового заряду батарей, високої або низької напруги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Тип монтажу | Настінний |
| Індикація | Цифрова |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал і пластик |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Струм заряду | 15 А |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 560 Вт |
| ККД, не менше | 98 % |
| Час перемикання | 4 мс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 270 мм |
| Вага | 5.2 кг |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
- Ціна: 7 470 ₴




