
Мережевий сонячний інвертор трифазний 30кВт AXIOMA AXGRID-30/39-2
- Немає в наявності
67 184 ₴
+380 (50) 693-32-94
Олександрповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Специфікації
Інформація для замовлення
Представник AXGRID - лінійки сонячних інверторів для PV-систем від відомого виробника AXIOMA energy. Перетворювач струму номінальною вихідною потужністю 30 кВт призначений для домашніх сонячних електростанцій. Завдяки високому ККД (до 98,7%)
- 2 MPPТ трекера, макс. ККД до 98,7%
- Можливiсть обмеження генерації в мережу (zero export). Ідеально підходить для забезпечення власного споживання
- Інтелектуальний string-моніторинг (опціонально)
- Широкий діапазон вихідної напруги (140-300В на фазу)
- Вбудований захист вiд перенапруги по постiйному та змiнному струму AC SPD + DC SPD
- Функція Anti-PID (опціонально)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Axioma |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальний струм | 43.5 А |
| Частота | 60 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220В-380В |
| Коефіцієнт перетворення | 0.8 |
| Номінальна потужність | 30000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 33000 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 65 град. |
| ККД, не менше | 98.7 % |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Кількість фаз живлення | 3 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 39000 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 303.5 мм |
| Ширина | 647.5 мм |
| Висота | 537 мм |
| Вага | 44.5 кг |
- Ціна: 67 184 ₴


