
Мережевий трифазний сонячний інвертор Solis S5-GC30K
- В наявності
59 007 ₴
56 797 ₴
Мережевий інвертор Solis-S5-GC30K - має безліч переваг, серед яких три МРРТ контролери з двома стрінгами на кожному з діапазоном напруги від 200 до 1000 В, що забезпечує гнучкість системи.
ККД досягає високого рівня в 98,5%, що дозволяє забезпечити ефективну роботу устаткування. Інвертор також може бути моніторингований за допомогою зв'язку WiFi/LAN/GPRS.
Найбільш очевидною перевагою інвертора Solis-S5-GC30K перед його попередником, Solis-30K-5G, є збільшений максимальний струм від фотомодулів до 16 А на стрінг та високий рівень захисту до IP66. Такі особливості роблять його надійним та ефективним рішенням для будь-якої сонячної електростанції.
Серед основних параметрів іІнвертора Solis S5-GC30K можна виділити:
1. Стандарт зв'язку RS485, який опціонально можна розширити до Wi-Fi та GPRS;
2. 3/6 МРРТ трекера, що дозволяє підключити до інвертора сонячні панелі змонтовані на різних площинах;
3. Компактні розміри та вага, що дає змогу монтажу інвертора в маленьких приміщеннях;
4. Широкий перелік захистів: від зворотньої полярності, перенапруги та утворення дуги;
5. Високий ККД в 98,5%;
6. Мобільні додатки, що дають змогу керувати та моніторити роботу інвертора.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Solis |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 380 В |
| Номінальний струм | 48.1 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220В-380В |
| Номінальна потужність | 30000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Кількість аналогових виходів | 3 |
| Кількість дискретних входів | 6 |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 60 град. |
| ККД, не менше | 98.5 % |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Кількість фаз живлення | 3 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 45000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 252 мм |
| Ширина | 647 мм |
| Висота | 629 мм |
| Вага | 37 кг |
- Ціна: 56 797 ₴



