
Гібридний інвертор Axioma Energy ISMPPT BF DOU G 6000
- Немає в наявності
27 492 ₴
Гібридний інвертор Axioma Energy ISMPPT BF DOU G 6000
Опис:
Axioma energy ISMPPT BF DOU G 6000 – це гібридний однофазний інвертор потужністю 6000Вт, є хорошим рішенням для невеликої домашньої сонячної електростанції та гібридного джерела безперебійного електроживлення вашого помешкання чи офісу.
Завдяки цьому інвертору ви зможете надлишок згенрованої електроенергії від сонячних панелей, що перевищує власне енергоспоживання, експортувати в загальну електромережу за "Зеленим тарифом". За це отримувати додатковий дохід.
Цей пристрій здатний заряджати акумуляторні батареї з напругою 48В. Для забезпечення акумуляторного резерву електроенергії рекомендуємо додатково купувати літієві та свинцево-кислотні акумулятори з силою струму 100-200А. Час перемикання інвертора на роботу від акумуляторних батарей становить 10-20мс. Даний інвертор оснащений MPPT трекером з силою струму 27А та діапазоном напруги: 60-450В.
Гібридний інвертор виготовлений в КНР. Він може працювати при відносній вологості від 5% до 95%, та температурі від -10С до +50С. Вага пристрою 10кг.
Переваги Axioma energy ISMPPT BF DOU G 6000:
- Форма вхідної напруги: чиста синусоїда;
- Має змінний вентилятор охолодження, що полегшує обслуговування;
- Має вбудований Wi-Fi модуль для контролю роботи інвертора;
- Новітня система захисту від перенавантаження та стрибків напруги;
- Інвертор може працювати без акумуляторів;
- Коефіцієнт корисної дії до 93%;
- Зарезервований порт зв'язку (RS-485, CAN-BUS або RS-232) для BMS
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AXIOMA energy |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна вхідна напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 27 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальна потужність | 6000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 12000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 93 % |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 6000 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 435 мм |
| Вага | 10 кг |
- Ціна: 27 492 ₴
