
Автономний інвертор, гібридне ДБЖ 5кВт Axioma Energy ISPWM - 5000Вт, 48В + ШІМ контролер 50А
- Немає в наявності
20 686 ₴
Автономний інвертор Axioma Energy ISPWM 5000Вт, розроблений китайською компанією Axioma, оптимальне рішення при створенні такої автономної станції, яка задовольнятиме основні потреби користувача в електроспоживанні та забезпечуватиме безперебійну роботу внаслідок накопичення енергії на акумуляторах.
Гібридні Джерела безперебійного живлення Axioma Energy серії IS - це високоякісні багатофункціональні пристрої, призначені для створення систем гарантованого електроживлення квартир, приватних будинків, котеджів і об'єктів міні-бізнесу доповнені функцією автономного живлення.
Вбудований РК-дисплей дозволяє відстежувати роботу системи і з легкістю змінювати її параметри, такі як: зарядний струм АКБ, встановлювати пріоритет мережі, або альтернативного джерела живлення, а так само встановлювати діапазон вхідної напруги.
Axioma Energy ISPWM - 5000Вт - є чудовим рішенням для монтажу автономної сонячної станції потужністю у 4-5 кВт. Така потужність станції дозволить забезпечувати основні потреби господарства в електроенергії, а при акумуляторному резерві у 2-4 кВт, робота такої установки буде автономною на 90%.
Переваги гібридних інверторів Axioma Energy ISPWM 5000:
✔️ Чиста синусоїдальна форма вихідної напруги 230В;
✔️ Вбудований PWM (ШІМ) контролер сонячної зарядки;
✔️ Регулювання діапазону напруги живильної електромережі;
✔️ Регулювання сили зарядного струму;
✔️ Можливість вибирати пріоритет живлення від мережі / від сонячних батарей через РКІ інтерфейс;
✔️ Можливість харчування як від електромережі, так і від електрогенератора;
✔️ Автоматичне відновлення живлення від електромережі при відновленні напруги;
✔️ Захист від перевантаження та короткого замикання;
✔️ Інтелектуальний зарядний пристрій для оптимізації продуктивності акумулятора;
✔️ Функція холодного старту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AXIOMA energy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 5000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 8000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 55 град. |
| ККД, не менше | 93 % |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 5000 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 295 мм |
| Ширина | 468 мм |
| Висота | 120 мм |
| Вага | 11 кг |
- Ціна: 20 686 ₴



