
Автономний інвертор AXIOMA, ДБЖ 3000Вт , 24В ISMPPT BF 3000
- Немає в наявності
17 238 ₴
Автономний інвертор AXIOMA, ДБЖ 3000Вт , 24В ISMPPT BF 3000
Опис:
Axioma energy ISMPPT BF 3000 - це автономний однофазний інвертор потужністю 3кВт (пікова потужність 6000Вт), є добрим рішенням для домашньої сонячної електростанції малої потужності та гібридного джерела безперебійного електроживлення вашого будинку, магазину чи офісу.
Цей пристрій здатний заряджати акумулятори з напругою 24В.
Для забезпечення акумуляторного резерву рекомендуємо додатково купувати літієві та свинцево-кислотні акумулятори з силою струму 100-200А. Час перемикання інвертора на роботу від АКБ становить 10-20мс.
Даний інвертор оснащений MPPT контролером з силою струму 13А та діапазоном напруги: 60-400В. Максимальна загальна потужність сонячних панелей може становити 3000Вт. Коефіцієнт корисної дії до 93%
Може працювати при відносній вологості від 5% до 95%, та температурі від -10С до +50С.
Вага пристрою 8кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AXIOMA energy |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна вхідна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 6000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 93 % |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 6000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 288 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики вбудованого контролера: | |
| Діапазон робочих напруг | 60-400 |
| Максимальна напруга, | 450 В |
| Максимальний струм | 13 А |
- Ціна: 17 238 ₴
