
Інвертор, гібридне ДБЖ 3000VA, 24В + контролер ШИМ 50А, ІSPWM 3000, Axioma Energy
- Немає в наявності
14 144 ₴
Гібридні Джерела безперебійного живлення Axioma Energy серії IS - це високоякісні багатофункціональні пристрої, призначені для створення систем гарантованого електроживлення квартир, приватних будинків, котеджів і об'єктів міні-бізнесу, доповнені функцією автономного живлення.
Вбудований ЖК-дисплей дозволяє відстежувати роботу системи і з легкістю змінювати її параметри, такі як: зарядний струм АКБ, встановлювати пріоритет мережі, або альтернативного джерела живлення, а так само встановлювати діапазон вхідної напруги.
Інвертор Axioma Energy ISPWM 3000VA, розроблений китайською компанією Axioma, оптимальне рішення при створенні такої сонячної станції, яка задовольнятиме основні потреби користувача в електроспоживанні і забезпечуватиме безперебійну роботу внаслідок накопичення енергії в акумуляторах.
Номінальне значення потужності для даної моделі становить 2400 Вт.
Номінальна вихідна напруга в режимі автономної роботи інвертора становить 230 В.
Номінальна напруга постійного струму становить 24 В від акумуляторів.
Вихідна частота струму – 50 Гц.
Пристрій демонструє високий показник ефективності роботи, а саме 93%.
Інвертор Axioma Energy ISPWM 3000 відрізняється компактними габаритами в 100x285x334 мм і легкою вагою в 6.3 кг.
Робочі діапазони температури – від - 10 до + 50 градусів.
Температура зберігання – від - 15 до + 50 градусів.
Основні переваги інверторів Axioma Energy ISPWM 3000:
✔️ Чисто синусоїдальна форма вихідної напруги 230В;
✔️ Вбудований PWM (ШІМ) контролер сонячної зарядки;
✔️ Регулювання діапазону напруги живильної електромережі;
✔️ Регулювання сили зарядного струму;
✔️ Можливість обирати пріоритет живлення від мережі/від сонячних батарей через РКІ інтерфейс;
✔️ Можливість живлення як від електромережі, так і від генератора;
✔️ Автоматичне відновлення живлення від електромережі при відновленні напруги;
✔️ Захист від перевантаження та короткого замикання;
✔️ Інтелектуальний зарядний пристрій для оптимізації продуктивності акумулятора;
✔️ Функція холодного старту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AXIOMA energy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2400 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 93 % |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 2400 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 334 мм |
| Ширина | 285 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 6.3 кг |
- Ціна: 14 144 ₴


