
Інвертор, гібридне ДБЖ 1000ВА, 12В + контролер ШИМ 50А, ISPWM 1000 Axioma Energy
- Немає в наявності
9 282 ₴
Axioma Energy ISPWM 1000 - це багатофункціональний пристрій, призначений для створення систем гарантованого електроживлення квартир, приватних будинків, котеджів і об'єктів міні-бізнесу доповнені функцією автономного живлення.
Вбудований РК - дисплей дозволяє відстежувати роботу системи і з легкістю змінювати її параметри, такі як: зарядний струм АКБ, встановлювати пріоритет мережі, або альтернативного джерела живлення, а так само встановлювати діапазон вхідної напруги.
Такий блок безперебійного живлення має вбудований контролер для підключення сонячної панелі.
Напруга АКБ - 12 В.
Для повноцінної роботи такого ДБЖ потрібна одна акумуляторна батарея.
Ступінь захисту оболонки за IEC 60529, DIN 40050 - IP21.
Основні переваги гібридних інверторів Axioma Energy ISPWM 1000:
1. Чисто синусоїдальна форма вихідної напруги 230В.
2. Вбудований PWM (ШІМ) контролер сонячної зарядки.
3. Регулювання діапазону напруги живильної електромережі.
4. Регулювання сили зарядного струму.
5. Обраний пріоритет живлення від мережі/від сонячних батарей через РКІ інтерфейс.
6. Можливість харчування як від електромережі, так і від електрогенератора.
7. Автоматичне відновлення живлення від електромережі при відновленні напруги.
8. Захист від перевантаження та короткого замикання.
9. Інтелектуальний зарядний пристрій для оптимізації продуктивності акумулятора.
10. Функція холодного старту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AXIOMA energy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 1600 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| ККД, не менше | 93 % |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 1600 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 88 мм |
| Вага | 5 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 800 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Струм заряду | 50 А |
| Максимальна вхідна напруга | 280 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 90 В |
- Ціна: 9 282 ₴
