
Джерело безперебійного живлення Logic Power LPY- W - PSW-1000VA + ( 700Вт, 12В ), 10/20А
- Немає в наявності
- Код: 0034
9 282 ₴
Джерело безперебійного живлення LPY-W-PSW-1000VA+ (700W) 10A/20A 12V - використовують для забезпечення резервного живлення електрообладнання у разі припинення подачі живлення у спільній мережі електричного струму.
Пристрій перетворює постійний струм від зовнішньої акумуляторної батареї (12V не входить у комплектацію) на джерело змінного струму (220±10%).
Пристрій автоматично регулює струм заряду зовнішньої батареї (до 20А) за допомогою мікропроцесорного керування.
Час перемикання в режим резервного живлення – 4-6 мс.
Захисний функціонал ДБЖ / UPS з чистою синусоїдою LPY- W - PSW-1000VA + (700Вт) 10A / 20A 12В: від короткого замикання, перевантаження, перенапруги в електромережі, розряду і надлишкового заряду батарей, високої / низької напруги.
ДБЖ LPY- W - PSW-1000VA + (700Вт) 10A / 20A 12В з чистою синусоїдою - це оптимальне рішення, якщо ви хочете забезпечити безперебійну роботу вашої електроніки в домі або офісі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Тип монтажу | Настінний |
| Індикація | Цифрова |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Струм заряду | 20 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 700 Вт |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| ККД, не менше | 98 % |
| Час перемикання | 4 мс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 330 мм |
| Вага | 7.6 кг |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
- Ціна: 9 282 ₴


