
Акумулятор гелевий 12В 65Аг Axioma Energy AX-GEL-65
- Немає в наявності
- Код: 0021
5 746 ₴
Акумулятор гелевий 12В 65Аг Axioma Energy AX-GEL-65
Опис:
Акумулятор Axioma Energy AX-GEL-65 - 65Аг - є надійним у використанні пристроєм, це досягається завдяки використанню інноваційного рішення - технології GEL, за рахунок якої технічні характеристики пристрою значно підвищуються, роблячи його дуже універсальним.
Одним з головних переваг представленої моделі гелевого акумулятора Axioma Energy AX-GEL-65 є те, що він має достатньо великий ресурс циклів, за рахунок цього дана продукція на сьогодні є популярною і затребуваною на вітчизняному ринку.
Крім цього, виробник оснастив АКБ герметичним корпусом, що говорить про високу безпеку виробу й можливості його експлуатації навіть в житлових приміщеннях.
Високий ступінь рекомбінації газів (водню та кисню), що виділяються під час роботи акумулятора, дозволяє відновлювати вологу в робочому розчині на 99,9%.
Термін служби пристрою в буферному режимі, в залежності від умов використання, може сягати 10-12 років.
Здатний витримувати до 1900 циклів заряду/розряду при розряді 30%, до 400 циклів при розряді 100%.
Характеризується низьким внутрішнім опором. Робочий діапазон температури навколишнього середовища (від -35С до +60С) дозволяє ефективно працювати в різних кліматичних умовах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AXIOMA energy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | GEL |
| Ємність акумулятору | 65 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Мінімальна робоча температура | -35 град. |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 350 мм |
| Висота | 174 мм |
| Ширина | 166 мм |
| Вага | 19.7 кг |
- Ціна: 5 746 ₴
