
Гібридний інвертор 8кВт 48В ISMPPT BFP G 8000 AXIOMA Energy
- В наявності
48 178 ₴
46 852 ₴
Гібридний інвертор 8кВт 48В ISMPPT BFP G 8000 AXIOMA Energy
Опис:
Гібридні Джерела безперебійного живлення Axioma Energy серії IS - це високоякісні багатофункціональні пристрої, призначені для створення систем гарантованого електроживлення квартир, приватних будинків, котеджів і об'єктів міні-бізнесу доповнені функцією автономного живлення.
Вбудований РК-дисплей дозволяє відстежувати роботу системи і з легкістю змінювати її параметри, такі як: зарядний струм АКБ, встановлювати пріоритет мережі, або альтернативного джерела живлення, а так само встановлювати діапазон вхідної напруги.
Відмітна особливість пристроїв з індексом BFР - здатність працювати без акумуляторних батарей і більш високі напруги на вході PV, а також можливість роботи в паралель до 6 інверторів.
Інвертор здатний витримати стрибок потужності до 16 000 ВА. Інвертор може заряджати акумулятори з напругою 48 В. Напруга плаваючого заряду становить 54 В., а захист від перезаряджання сягає 63 В.
2 МРРТ трекера дають змогу під'єднати сонячні панелі на різних площинах. Діапазон МРРТ трекерів при робочій напрузі сягає 120 В. Максимальний зарядний струм (змінний) 120 А.
Автономний інвертор здатний працювати при відносній вологості від 5% до 95% (без конденсації). Робоча температура, при якій інвертор буде стабільно працювати це від -10 до +50.
Особливості продукту:
1. Інвертор із чистою синусоїдою
2. Паралельна робота до 6 одиниць
3. Сенсорна кнопка з 5-дюймовим кольоровим РК-дисплеєм
4. Вбудований Wi-Fi для мобільного моніторингу (додаток обов'язковий)
5. Підтримує функцію USB On-the-Go
6. Вбудований комплект захисту від пилу
7. Зарезервовані порти для BMS (RS485, CAN-BUS, RS232)
8. Настроювані діапазони вхідної напруги для побутової техніки та персональних комп'ютерів через РК-панель управління
9. Настроюваний таймер використання виходу AC/PV та встановлення пріоритетів
10. Пріоритет джерела зарядного пристрою, налаштовується, за допомогою РК-панелі управління
11. Струм зарядки акумулятора, що налаштовується на основі програм через РК-панель управління
12. Незалежна конструкція (може працювати без аккумулятора)
13. Сумісність із електромережею або входом генератора
14. Широкий діапазон вхідної напруги від сонячних батарей
15. Змінна конструкція вентилятора для простоти обслуговування
16. Настроюваний таймер використання виходу AC/PV та встановлення пріоритетів
17. Великий зарядний струм для заряджання акумулятора, pозмір струму регулюється
18. Вбудований вихід постійного струму для вентилятора постійного струму, світлодіодної лампи, маршрутизатора тощо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AXIOMA energy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 36 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 8000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 16000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 93 % |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 503 мм |
| Ширина | 158 мм |
| Висота | 530 мм |
| Вага | 20 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 46 852 ₴


