
Сонячна панель Risen Energy RSM110-8-550M монокристаллічна
- Немає в наявності
- Код: 0016
4 862 ₴
Сонячна панель Risen Energy RSM110-8-550M
Опис:
Сонячну панель Risen RSM110-8-550M на 550 Вт можна охарактеризувати так: високий ККД, монокристалічне виконання, висока потужність, авторитетний бренд.
Даний фотомодуль, ККД якого не менше 21%, використовується для потужних сонячних електростанцій мережевого, гібридного, автономного типу. Призначена для перетворення сонячного світла в електричний струм, який в подальшому буде використовуватися для живлення електроприладів або продажів її надлишків за "зеленим тарифом".
Компанія-виробник даної сонячної батареї - Risen Energy є авторитетний китайський бренд, який з року в рік стабільно входить в список ТОП-10 з продажу сонячних панелей в світі. Виробництво панелей повністю автоматизовано і оснащено за останнім словом техніки. Якість виробничого процесу сертифікується за європейським стандартом.
Основною особливістю сонячної панелі Risen 550W є висока потужність, яка становить 550Вт. Такий модуль дозволить власнику СЕС розмістити потужну установку на відносно обмеженому просторі та зекономити близько 10% свого бюджету на купівлі модулів та здешевлює нормовану вартість електроенергії (LCOE) на 5%.
Кількість фотоелементів (комірок) – 110 шт.
Розміщуються по 5 шт. у 22 ряди.
Габарити пристрою - 2384х1096х35мм.
Вага фотомодуля становить 29кг.
Рама фотомодуля виконана з алюмінію, який попередньо піддається процесу анодації. Тому сонячна панель захищена від корозії. Фронтальна частина фотомодуля покрита захисним склом товщиною у 3.2мм, яке відрізняється стійкістю до механічних навантажень, вітрових чи снігових. Фотомодуль відповідає стандарту захисту IP68, тому попадання пилу та вологи всередину пристрою неможливе. Тильну частину сонячної панелі покриває плівка EVA.
Температурні коефіцієнти (потужності, напруги та сили струму) є наступними: для потужності це значення становить -0.34 %/Co, яке на ринку України є рекордно низьким, для напруги становить -0.25%/Co, для сили струму значення температурного коефіцієнта становить 0.05%/Co. Дані коефіцієнти визначають відсоткові втрати кожної з характеристик при нагріванні фотомодуля на 1Co від норми (45 Сo).
Гарантія на сонячну панель Risen RSM110-8-550М становить 12 років. Після 10 років експлуатації фотомодуль втрачає не більше 6% від заявленої потужності. Після 25 років – не більше 15%. Загальний термін експлуатації пристрою – понад 30 років. Лінійна гарантія на роботу пристрою - 30 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Risen Energy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал виготовлення модуля | Чистий кремній |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга | 1500 В |
| Потужність | 550 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 17.27 А |
| Напруга при максимальній потужності | 31.86 В |
| Струм короткого замикання | 18.28 А |
| Напруга холостого ходу | 38.24 В |
| Кількість елементів | 110 шт. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| ККД, не менше | 21 % |
| Гарантійний термін | 144 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 29 кг |
| Довжина | 2384 мм |
| Ширина | 1096 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Температурні коефіцієнти | |
| Температурний коефіцієнт струму | 0.04 %/° С |
| Температурний коефіцієнт напруги | -0.25 %/° С |
| Температурний коефіцієнт потужності | -0.34 %/° С |
- Ціна: 4 862 ₴



