
Сонячна панель Longi Solar LR5-54HTH-435M, 435Вт, монокристалічна
- Немає в наявності
3 359 ₴
Сонячна панель Longi Solar LR5-54HTH-435M, 435Вт
Опис:
Компанія Longi Solar випустила абсолютно нову серію фотомодулів і представила технологію комірок «гібридного пасивного зворотного контакту» нова серія Hi-MO.
Монокристалічна сонячна панель LR5-54HTH-435M застосовується в системах мережевих, гібридних чи автономних сонячних електростанцій.
Фотомодуль має потужність 435Вт.
Коефіцієнт корисної дії сонячної панелі є дуже високим і складає 22,3%, в парі з інвертором, дозволяє її ефективно використовувати для отримання прибутку за «зеленим тарифом» або автономного енергозабезпечення.
Сонячна батарея пройшла випробування градом розміром 25мм при швидкості вітру 23м/c.
Конструкція здатна витримувати снігове навантаження до 5200Па та вітрове навантаження до 2400Па. Стійка до впливу солоної вологи, аміаку та пилу, що підтверджено незалежним тестуванням.
Пристрій має стандартні габаритні розміри: 1722 х 1134 х 30 мм та невелику вагу 20,8 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LONGi Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Потужність | 435 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 13.17 А |
| Напруга при максимальній потужності | 33.04 В |
| Струм короткого замикання | 14.22 А |
| Напруга холостого ходу | 39.33 В |
| Кількість елементів | 108 шт. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| ККД, не менше | 22.3 % |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20.8 кг |
| Довжина | 1722 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Температурні коефіцієнти | |
| Температурний коефіцієнт струму | 0.05 %/° С |
| Температурний коефіцієнт напруги | -0.23 %/° С |
| Температурний коефіцієнт потужності | -0.29 %/° С |
- Ціна: 3 359 ₴




