
Монокристалічна сонячна панель Longi Solar LR5-54HTH-425M, 425Вт
- Немає в наявності
- Код: 0012
4 950 ₴
Longi Solar випустила абсолютно нову серію фотомодулів і представила технологію комірок «гібридного пасивного зворотного контакту». Нова серія Hi-MO з спочатку працюватиме в чотирьох різних форматах, головним чином націлених на дахові сонячні електростанції.
Монокристалічна сонячна панель LR5-54HTH-425M застосовується в системах мережевих, гібридних чи автономних сонячних електростанцій. Фотомодуль має потужність 425Вт. Коефіцієнт корисної дії сонячної панелі є дуже високим і складає 21,8%, в парі з інвертором, дозволяє її ефективно використовувати для отримання прибутку за «зеленим тарифом» або автономного енергозабезпечення.
У моделі використані найкращі матеріали та компоненти ринку фотовольтаїки. 108 якісних кремнієвих елементів закріплені в рамі з композитного сплаву, товщиною 30мм, у 18 рядів. Перетворюючи енергію сонця на постійний електричний струм з максимальною напругою 32,64В та силою 13,03А, вони мають низький рівень нагрівання, збільшуючи таким чином продуктивність кожного елементу. Поверхня панелі надійно захищена 3,2-міліметровим загартованим склом.
Сонячна батарея пройшла випробування градом розміром 25мм при швидкості вітру 23м/c. Конструкція здатна витримувати снігове навантаження до 5200Па та вітрове навантаження до 2400Па. Стійка до впливу солоної вологи, аміаку та пилу, що підтверджує його надійність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LONGi Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал виготовлення модуля | Чистий кремній |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга | 1500 В |
| Потужність | 425 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 13.03 А |
| Напруга при максимальній потужності | 32.64 В |
| Струм короткого замикання | 14.07 А |
| Напруга холостого ходу | 38.93 В |
| Кількість елементів | 108 шт. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| ККД, не менше | 21.8 % |
| Гарантійний термін | 144 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20.8 кг |
| Довжина | 1722 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Температурні коефіцієнти | |
| Температурний коефіцієнт струму | 0.05 %/° С |
| Температурний коефіцієнт напруги | -0.23 %/° С |
| Температурний коефіцієнт потужності | -0.29 %/° С |
- Ціна: 4 950 ₴





