
Монокристалічна сонячна панель Trina Solar TSM-DE19 540M - 540Вт
- Немає в наявності
- Код: 0010
6 100 ₴
Trina TSM-DE19 540M – вдосконалений варіант попереднього модельного ряду Vertex потужністю до 540Вт. Власник станцій економитиме на сумарній кількості панелей та системі кріплень. .Найголовніше поліпшення - температурний коефіцієнт потужності понижено до -0.34 %/C. Такий показник є кращим, ніж у конкурентів, і дозволяє даному модулю краще працювати при високих температурах.
Архітектура панелі – Half-Cell. Для кращої продуктивності модуля було збільшено розміри комірок. Завдяки цій архітектурі й вдосконаленим фотоелементам, досягаються високі показники виробітку панелі при затіненнях чи слабкому рівні інсоляції. Панель була розроблена таким чином, щоб PID деградація була максимально повільною та не впливала на роботу модуля особливим чином. MBB та PERC технології – це також одні з причин високих показників ефективності даної панелі. Кількість струмознімних доріжок - 10 шт.
Монокристалічна сонячна панель компанії Trina Solar - є прикладом високої якості та ефективності. Особливістю архітектури цього модуля є виготовлені з монокристалічного кремнію фотоелементи. Це робить дану сонячну панель стійкою до деградації. Номінальна потужність панелі становить 540 Вт, ККД - 21.2%, номінальна температура становить 43°С. Панель працює при температурі навколишнього середовища від -40 до +85°С. Вага TSM-DE19 535W становить 28.6 кг, розміри - 2384*1096*35. Загальна кількість фотоелементів – 110 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trina Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Потужність | 540 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 17.33 А |
| Напруга при максимальній потужності | 31.2 В |
| Струм короткого замикання | 18.41 А |
| Напруга холостого ходу | 37.5 В |
| Кількість елементів | 110 шт. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| ККД, не менше | 20.7 % |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 28.6 кг |
| Довжина | 2384 мм |
| Ширина | 1096 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Температурні коефіцієнти | |
| Температурний коефіцієнт струму | 0.04 %/° С |
| Температурний коефіцієнт напруги | -0.34 %/° С |
| Температурний коефіцієнт потужності | -0.25 %/° С |
- Ціна: 6 100 ₴



